قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : پنجشنبه ۹۹/۱/۲۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» نکاتی از فرش 1200 شانه که دکوراسیون را جذاب می کند

فرش 1200 شانه برای دکوراسیون

فرش های ماشینی در کنار دیگر انواع کف پوش ها وجه و زیبایی وصف نا پذیری به بازار ها داده اند . تفاوت چشم گیری بین فرش های ماشینی و قالی های دستبافت یا کف پوش هایی hست که از جنس مصالح ساختمانی تولید می شوند تا در فضای خانه به عنوان قسمتی از دکوراسیون وارد شوند . مهم ترین اختلاف و تفاوتی که فرش های ماشینی را از دیگر انواع کف پوش ها جدا ساخته است ، جذابیت و سرزندگی موجود در بافته ها به علت استفاده از نگاره و نقش مایه هایی از جنس گل و بوته و ... می باشد . با خرید یک تخته فرش ماشینی در شانه و تراکم بالا و ظرافت و زیبایی بی نظیر گویی تکه ای از طبیعت را وارد خانه نموده ایم .
در دسته بندی فرش های ماشینی موجود در فروشگاه فرش کاشان ، بر اساس شانه و تراکم با انواع فرش ها آشنا می شویم که هر یک کاربردخاصی داشته و بنا بر ویژگی های فضا و مکان و .. انتخاب می شوند . فرش های 500 شانه ، فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و در حال حاضر نیز فرش های 1500 شانه محصولاتی هستند که رفته رفته در طول زمان به کمک خلاقیت و نواوری تولید کنندگان کاشانی پا به عرصه وجود گذاشته و مورد تقاضای مشتریان واقع شدند .
مقاله حاضر در رابطه با فرش های 1200 شانه نوشته شده است و از آنجایی که تأثیر این محصولات بر دکوراسیون خانه پر واضح است ، بر آن شدیم تا با انتشار مقالاتی در رابطه با تأثیر بی حد فرش های ماشینی 1200 شانه و 1500 شانه و آشنایی با اصول صحیح انتخاب خوانندگان را در این امر مهم یاری رسانده و به انتخاب بهتر مشتریان کمک نماییم .
فرش های ماشینی 1200 شانه یکی از تولیدات ایرانیان است که نوع مربوط به برند فرش کاشان آن در سراسر جهان شناخته شده  و مورد استقبال قرار گرفته است . تولید این نوع فرش در چنین شانه و تراکم بالایی نیازمند تکنولوژی خاص و دستگاه های بافت پیشرفته می باشد که جز از کارخانه فرش کاشان بر نخواهد آمد . شاید تعداد زیادی از برند ها و تولید کنندگان را بشناسید که مشغول تولید فرش های 1200 شانه هستند ، اما نوع موجود در فروشگاه فرش کاشان بسیار قابل قبول تر بوده و برای دکوراسیون خانه های شما که لایق بهترین های هستید ، مناسب خواهد بود .
نکاتی از فرش 1200 شانه در دکوراسیون
از برجسته ترین نکاتی در هنگام خرید فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فرش کاشان به عنوان فرش های لوکسی که قرار است خانه شما را زیبا کنند و رنگ و لعابی دیگر به دکوراسیون خانه ببخشند ، خرید بر اساس اصول زیبایی شناسی و هماهنگ بودن با سایر اجزاء دکوراسیون است . فرش های ماشینی کاشان تنوع بالایی دارند . اگر خرید فرش اولین وسیله ای باشد که برای دکوراسیون منزل تهیه می شود انتخاب بسیار راحت تر از زمانی است که خرید فرش را به اخرین خرید موکول نماییم چراکه با خرید فرش بیس و پایه دکوراسیون مشخص شده و ست کردن سایر سایل مانند مبلمان و پرده ها با نگاره های و نقش مایه های فرش آسان تر از ست کردن رنگ و نگاره های فرش با مبلمان و پرده ها خواهد بود .
دکوراسین خانه های ایرانی همواره با فرش رنگ و لعاب ویژه به خود می گیرد حال آنکه کافی است در هنگام انتخاب فرش 1200 شانه برای دکوراسیون خود به موارد زیر توجه نمایید :
1-  رنگ زمینه فرش را بر اساس میزان نور گیری و ابعاد فضا انتخاب کنید . فرش های 1200 شانه که رنگ زمینه روشن در طیف کرم ، گردویی ، سبز روشن ، آبی روشن و ... دارند با انعکاس نور فضا را روشن تر نشان داده و به علت ایجاد خطای دید پذیرایی را بزرگ تر از ابعاد واقعی نشان می دهند .
2-  مهم ترین ویژگی فرش های 1200 شانه فرش کاشان رنگ بندی و طرح های بسیار زیبا است . طرح های بافته شده بر فرش های 1200 شانه فرش کاشان بسیار با دقت و ظرافت بافته شده اند و هنگام خرید به ست شدن طرح و رنگ با فضای خانه دقت نمایید . برای نمونه قرار گرفتن مبلمان و پرده های طرح دار در کنار فرش 1200 شانه پر نگاره و شلوغ چندان جذاب نیست در حالی که خلوت بودن یکی از این المان ها و دکوراسیون جذابیت فضا را چند برابر می کند .
3-  برای فضای پذیرایی به ابعاد فرش توجه نمایید . فرش انتخابی باید اندکی از فضای اتاق کوچک تر باشد و بهتر است فرش در زیر پایه های مبلمان و اجسام سنگین حاضر در دکور قرار نگیرد . ظرافت بافت فرش های 1200 شانه به گونه ای است که نیازمند مراقبت های ویژه هستند .
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با به نمایش گذاشتن انواع محصولات درجه یک و با کیفیت در قیمت ارزان بهترین مکان برای خرید فرش هایی است که قرار است تا سال های سال در خانه ما خوش بدرخشند

فرش های 1200 شانه
کارخانه تولید فرش کاشان ، توانایی و قدرت این را دارند که نبوغ و خلاقیت خود را در ترکیب با تکنولوژی صنعت اروپا بکار گرفته و محصولاتی نوین تولید نمایند . در این بین زیبایی و اصالت برآمده از ذهن طراحان هم به بهتر شدن و پویا تر شدن بازار های فرش کاشان کمک نموده است . هرچند فرش های دستبافت به دلایلی مانند هزینه ها ، زمان بر بودن ، دشواری بافت و ... در قیمت های بسیار بالا به فروش می رسند که در توان خرید همگان نبوده و مناسب برای تمامی فضاهای خانه نیستند ، اما فرش های ماشینی فرش کاشان به حدی مطلوب هستند به راحتی به بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت مبدل گشته و پیشرفت های روز به روز تولید کننده فرش کاشان توان تولید فرش هایی را امکان پذیر ساخته است که به فرش های شبه دستبافت معروف شده اند . فرش های شبه دستبافت همان بافته های لوکس هستند که در دو نوع 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شوند .
در یک تعریف ساده و کلی می توان فرش های 1200 شانه فرش کاشان را یکی از زیباترین فرش های و مناسب ترین کف پوش های برای پذیرایی و دکوراسیون معرفی نمود که در هر متر عرض خود تعداد 1200 گره دارند و تعداد گره های طولی آن هم بر اساس تراکم مشخص خواهد شد . زیبایی و ظرافت بافت بالا موجب نام گذاری این محصولات تحت عنوان فرش های شبه دستبافت شده است . به یاد داشته باشید که فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فرش کاشان بیشترین تأثیر را بر دکوراسیون دارد و طراحان دکور با استفاده از فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فرش کاشان تحولات اساسی و بنیادی در خانه ها ایجاد می کنند . کافی است ما هم به عنوان صاحب خانه با علم به اصول زیبایی شناسی و شناخت انواع فرش ها و ... بتوانیم بهترین انتخاب را برای دکوراسیون خود داشته باشیم تا به زیبایی تمام تر خانه را برای خانواده و مهمان ها چشم نواز و جذاب کنیم .
با وجود آنکه فرش های 1500 شانه نسبت به فرش های 1200 شانه ظریف تر و در نقش و نگاره و ریز بافی پیشگام تر هستند ، باز هم میزان عرضه و تقاضای فرش های 1200 شانه نسبت به فرش های 1500 شانه پیشی گرفته است . اگر دلیل این موضوع را بخواهیم می توان به دو صورت توجیه نمود ، اول آنکه فرش های لوکس گران ، قیمت تر از فرشهای 1000 شانه ، 700 شانه و 500 شانه هستند و قدرت خرید فرش های 1200 شانه نسبت به فرش های 1500 شانه مهیا می باشد . دلیل دیگر را می توان به نوین بودن فرش های 1500 شانه فرش کاشان نسبت داد . هر محصول با وجود جذابیت هایی که دارد نیازمند مدت زمانی است تا در بین همگان جاگرفته و مورد استقبال واقع شود ، هرچند ظرافت و زیبایی فرش های 1200 شانه هم به حدی است که مشتریان رار جذب نموده و برای دکوراسیون خانه بسیار پسندیده و مناسب خواهد بود .


فرش های 1200 شانه ارزان قیمت برای دکوراسیون
گران قیمت بودن فرش های 1200 شانه به دلایل منطقی از جمله بافت ریز ، استفاده از مواد اولیه بیشتر و گران قیمت نسبت به فرش های کم شانه و کم تراکم مشابه ، زیبایی چشم نواز و ترکیب رنگی عالی ، بافت نقشه هایی که دارای نگاره های ریز و فراوان هستند و ... قابل قبول است اما خبر خوش آنکه در فروشگاه فرش کاشان می توان فرش های 1200 شانه درجه یک و صادراتی را به قیمت ارزان خریداری نمود . خرید ارزان قیمت فرش با کیفیت و مطلوب از بارزترین ویژگی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است .
اگر می خواهید پذیرایی و دکوراسیون بی نظیری داشته باشید انتخاب خود را از بین فرش های 1200 شانه فرش کاشان انجام دهید . تنوع و گستردگی این فروشگاه حتما سلیقه شما را تأمین کرده و کیفیت و ماندگاری محصولات فرشی مناسب فضای خانه شما به ارمغان خواهد آورد . در این بین قیمت ارزان محصول هم مزید بر علت شده تا خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان انجام شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه