برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۴/۱۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» هنگام خرید فرش 1200 شانه یک کارشناس باشید

کارشناس بودن در خرید فرش 1200 شانه

امروزه با توجه به این که آمار تولیدکنندگان فرش ماشینی در کشور بالا رفته است ، انواع فرش های ماشینی به شکل های مختلف و تعداد شانه و تراکم های متفاوت تولید می شود به همین دلیل در هنگام خرید فرش تشخیص فرش ماشینی با کیفیت کمی دشوار است و شما احتیاج به کمک خواهید داشت اما با مطالعه این مقاله شما به آسانی خود یک کارشناس فرش می باشید که بدون کمک فردی می توانید فرش مورد نظر را خریداری کنید و دچار سردرگمی نشوید . قبل از خرید قبل از این که فقط زیبایی و ست شدن آن با دکوراسیون منزل را در نظر بگیرید باید به کیفیت فرش نیز اهمیت ویژه ای بدهید تا بتوانید چند سالی از  فرش ماشینی خریداری شده اسستفاده کنید و زود به زود مجبور به تعویض آن نشوید . شما به آسانی می توانید یک کارشناس فرش باشید و چه در خرید اینترنتی فرش ماشینی و چه در خرید حضوری بتوانید با استفاده از دانشی که دارید به صورت آگاهانه اقدام به خرید کنید . فرش های ماشینی 1200شانه کاشان یکی از بهترین فرش های ماشینی تولید شده در این مجموعه است که با توجه به این که امروزه متقاضیان افزایش یافته اند این فرش در تعداد بالایی تولید می شود و ممکن است برخی از افراد این فرش را با کیفیت بسیار پایین به عنوان بهترین فرش در اختیار شما قرار دهند پس لازم است که اطلاعات خود را نیز در زمینه تولیدات فرش ماشینی 1200 شانه بالا ببرید .

نکات مهم در هنگام خرید فرش ماشینی 1200 شانه از نظر کیفیت
هر کالایی دارای قیمتی معیین و مشخص شده می باشد که البته وقتی تنوع در آن محصول افزایش می یابد آن کالا نیز بر اساس ویژگی هایی که دارد دارای قیمت های مختلفی می شود شما قبل از خرید باید بدانید چه مقدار هزینه می خواهید پرداخت کنید و بودجه شما چه میزان است . اگر می خواهید فرش ارزران خریداری کنید باید به سراغ فرش های 500 شانه و فرش های 700 شانه بروید اما اگر قیمت فرش برای شما چندان اهمیتی ندارد می توانید فرش های 1000 شانه و فرش های 1200 شانه را مد نظر بگیرید . در تعیین کیفیت فرش جنس نخ نخاب از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بسیاری از فرش های ارزان قیمت با الیاف های بی کیفیت مانند پلی استر بافته می شوند که در حالی که قیمت پایینی دارد اما بی کیفیت است و پس از مدتی زیبایی و شکل اولیه خود را از دست می دهد . پس تا اینجا آموختیم که قبل از خرید فرش به الیاف فرش اهمیت فراوانی بدهیم و باید بدانیم که فرش هایی که با الیاف هایی غیر از الیاف آکریلیک تولید و بافته می شوند از ماندگاری کمتری برخوردار هستند . فرش های ماشینی آکریلیک دارای ویژگی های فراوانی می باشند که می توان به برخی از آن ها اشاره کرد از جمله : عمر طولانی ، دوام و مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما ، قابلیت برگشت پذیری به حالت اولیه مانند زمانی که وسایل و جسم سنگین بر روی آن قرار گیرد به آسانی جای وسایل از بین می رود و ....

فرش های ماشینی تراکم بالا مانند فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه به دلیل این که دارای تعداد گره های بالایی هستند با الیاف خیلی نازک و مستحکم بافته می شوند . فرش هایی که دارای ضخامت پایین و کمی هستند برای مکان و محل هایی پر رفت و آمد مناسب نیستند پس اگر شما بیشتر اوقات میزبان هستید و مهمانی در منزل شما زیاد است بهتر است که از این فرش ها استفاده نکنید و به جای آن از فرش های ماشینی 700 شانه که دارای ضخامت بالایی می باشد بهره بگیرید . اگر زیبایی را بیشتر از کیفیت فرش اهمیت می دهید پیشنهاد ما به شما استفاده از فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه می باشد ، اما اگر کیفیت برای شما ملاک است از فرش های 500 شانه و فرش های 700 شانه استفاده کنید . برای این که از کیفیت یکمحصول اطمینان حاصل کنید توجه داشته باشید که آن محصول باید برگه ضمانت نامه و گارانتی داشته باشد . داشتن برگه ضمانت نامه و گارانتی چند ساله بدین معناست که شرکت تولید کننده کیفیت محصولات خود را توسط این برگه ها تضمین کرده است و در صورت عدم کیفیت محصول ، تولید کننده باید پاسخگو باشد . تمام فرش های 1200 شانه کاشان دارای برگه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله می باشد که توسط فرش کاشان تضمین شده است  .

چگونه فرش های تقلبی 1200 شانه نخریم ؟

اگر شما عیوب فرش را بدانید مطمئنا خریدی بهتر خواهید داشت و فرش های تقلبی خریداری نخواهید کرد . نکته مهم در عیوب فرش این است که علاوه بر این که از زیبایی فرش کاسته می شود عمر فرش نیز کاهش می یابد . می دانید که فرش های 1200 شانه آمار فروش بسیار بالایی دارد از این رو باید بهترین آن را خریداری کنید تا علاوه بر زیبایی که دارد کیفیت بالایی نیز داشته باشد  . آشنایی با عیوب فرش به شرح زیر است :
•    اگر نخ خاب فرش دو رنگ باشد . گاهی در هنگام تعویض رنگ نخ ، نخ را با رنگ استباهی جایگزین می کنند که فرش دچار دورنگی می شود .
•    دو پودی بودن فرش که در زمانی این اتافاق می افتد که نخ در هنگام بافت پاره شود و بافنده نخ را از لابلای ماشین بافت بیرون نیاورد .
•    وجود ناهمواری در سطح فرش : یکسان نبودن نخ های تار در قسمت های مختلف فرش که سبب ایجاد ناهمواری در سطح قالی می باشد .

خرید بهترین فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
شهرستان کاشان به دلیل تولید فرش های ماشینی با  کیفیت و تجربه عالی و قدمت تولید فرشی که دارد توانسته است که به عنوان پایتخت فرش معروف و شناخته شود . تولید کننده ای می تواند در میان سیل عظیمی از کارخانجات فرش ماشینی موفق باشد که بتواند با تولید زیبا ترین طرح های فرش پاسخگوی تمام مشتریان خود باشد . فرش کاشان در فروشگاه و وبسایت خود تمامی طرح های موجود در بازار را در رنگ بندی های متفاوت به مشتریان خود عرضه کرده است . محصولات با شرایط خاص مثلا  اگر فرش های فروخته شده دارای نقص و عیبی باشد با هزینه کارخانه فرش ارجاع می شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه