برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۴/۱۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش جدید 1200 شانه سال 99

فرش جدید سال 99

فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان بر طبق استاندارد های لازم و طرح های جدید در کارخانجات فرش کاشان تولید می شوند . قالی های 1200 شانه جدید کاشان در سال 99 در رنگبندی های های زیبا طراحی و به بازار عرضه می شوند .
مشخصات فرش ماشینی جدید 1200 شانه سال 99
شانه و تراکم فرش : تعداد گره های که در یک متر از عرض فرش های جدید 1200 شانه به کار می رود برابر هزار و دویست ریشه می باشد . گره ها و ریشه های موجود در طول فرش های جدید 1200 شانه سال 99 برابر 3600 می باشد . بالا بودن گره های طولی و عرضی فرش های 1200 شانه باعث افزایش مقاومت و دوام فرش شده است و فرش بسیار ظریف تر می شود .
الیاف فرش : در فرش های 1200 شانه جدید از نخ خاب و نخ تار و پود استفاده می شود . جنس الیاف تار و پود این فرش ها از پنبه صد در صد است . نخ پنبه سبب نرمی و لطافت دو چندان فرش می شود .
نخ خاب فرش که از الیاف اکریلیک هیت ست شده می باشد همان نخ های سطح فرش است که با سلامت افراد در ارتباط مستقیم می باشد . نخ اکریلیک فرش های 1200 شانه جدید کاشان با عملیات هیت ست به حداقل پرزدهی رسیده و به همین دلیل ضد حساسیت و بدون ایجاد آلرژی هستند . قالی های ماشینی اکریلیک هزار و دویست شانه کاشان دارای ویژگی های فنی مانند : مقاومت زیاد در برابر عوامل محیطی ، دوام و طول عمر بالا ، کیفیت و لطافت بسیار بالا ، ظرافت فوق العاده زیاد و زیبایی بی نظیر است .
تعداد رنگ فرش : در طراحی فرش های ماشینی جدید 1200 شانه از تعداد هشت رنگ طبیعی استفاده می شود . تعداد بالای رنگ تنها به دلیل تراکم بالا در این محصولات می باشد زیرا تنها فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان هستند که می توانند با تعداد زیاد رنگ بافته شوند .
ماشین بافت فرش : دستگاه های بافت فرش جدید 1200 شانه کاشان از بهترین ماشین الات صنعت بافندگی کشور هستند که با آخرین ورژن به روز شده اند و دارای بیشترین سرعت بافت در میان دیگر دستگاه های بافندگی هستند . دستگاه های بافندگی HCIX2 برای تولید فرش های درجه یک 1200 شانه دستبافگونه استفاده می شوند . این ماشین الات دو فرش 1200 شانه را به صورت خاب زیر و رو و همزمان تولید می کند . انواع ابعاد قالی 1200 شانه کاشان با استفاده از این دستگاه با بهترین کیفیت و بدون عیب و نقص تولید می شوند .
ابعاد فرش ماشینی 1200 شانه : امروزه فرش های 1200 شانه در ابعاد مختلفی بافته می شوند که ابعاد استاندارد قالی جدید 1200 شانه در میان خریداران رواج بیشتری دارد . ابعاد استاندارد فرش ماشینی دستبافگونه 1200 شانه شامل فرش دستبافگونه 6 متری ، فرش دستبافگونه 9 متری و فرش دستبافگونه 12 متری می باشد . سایز های غیر استاندارد این قالی های زیبا عبارتند از :
فرش 1200 شانه 4 متری ، فرش 1200 شانه 3 متری ، قالیچه 1200 شانه با ابعاد : ۱.۵‎×۲.۲۵
اندازه فرش دایره 1200 شانه با قطر ۱ متر , ۱٫۵ متر ، ۲ متر و ۳ متر
ابعاد قالیچه‌های 1200 شانه  مثل پشتی و پادری : ۴۰‎×۶۰ , ۵۰‎×۸۰ , ۶۰‎×۱۰۰ متری

طرح های جدید فرش 1200 شانه سال 99
امروزه بیشتر افراد جامعه به دنبال فرش های ماشینی 1200 شانه دستبافگونه با طرح جدید برای تزیین دکوراسیون خانه خود هستند . فرش های جدید 1200 شانه کاشان در سال 99 با طرح های زیبا و طراحی فوق العاده وارد بازار فرش شده و نیاز تمامی افراد و خریداران را بر آورده کرده اند .
قالی ماشینی جدید طرح گلورین از فرش های لوکس 1200 شانه کاشان می باشد که طرح ترنج دار است و در رنگ های جدید آبی ، بژ ، سرمه ای تولید می شود . این فرش ماشینی جدید با 14 رنگ اصلی و نخ خاب صد درصد اکریلیک بافته می شود . قالی جدید طرح گلورین با تراکم 3600 جزء زیباترین و ظریف ترین فرش های ماشینی کاشان محسوب می شود .
فرش ماشینی هزار و دویست شانه طرح افشان از طرح های جدید قالی 1200 شانه دستبافگونه کاشان می باشد که با عنوان فرش جدید 1200 شانه سال 99 معرفی شده است . این محصول بدون ترنج بوده و با رنگبندی های تیره و روشن عرضه می شود . عدم پرزدهی و تعداد رنگ بالا از جزییات این قالی درجه یک و زیبا است .
فرش های 1200 شانه گل برجسته از فرش های جدید فرش 1200 شانه هشت رنگ کاشان است که با الیاف الیاف آکریلیک هیت ست شده و هایبالک بافته می شوند و به دلیل برجستگی که در سطح نخ خاب دارند بسیار زیبا و برازنده هستند . ریز بافتی و ظرافت بالایی این محصولات صرفا به دلیل تراکم 3600 ان است .
قالی ماشینی مدل گل بهار از جدیدترین فرش های 1200 شانه گل برجسته کاشان است که با رنگ های جدید فیلی و کرم در ابعاد استاندارد 6 متری ، 9 متری و 12 متری بافته می شود . از این فرش ماشینی زیبا در اتاق های پذیرایی و مکان های کم رفت و آمد استفاده می شود تا در اثر پاخور شدن از بین نرفته و دفورمه نشود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه