برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۷/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» انواع تراکم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

انواع فرش 1200 شانه

در بازار داغ فروش فرش های جدید ، افراد برای خرید فرش 1200 شانه دچار سر در گمی می شوند و شاید ندانند که تراکم واقعی یک فرش 1200 شانه خوب کدام است و به علت بی اطلاعی و بی تجربه گی ، متحمل پرداخت هزینه های سنگین برای خرید فرش 1200 شانه تقلبی به جای اصل شوند . این مقاله به این افراد کمک خواهد کرد تا با انواع تراکم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان آشنا شوند و برای خرید فرش دچار تردید نشوند . انواع تراکم فرش 1200 شانه موضوعی است که در این نوشتار به آن پرداخته شده است تا با ویژگی های منحصر به فرد و روش خرید قالی 1200 شانه بیش تر آشنا شوید .
انواع تراکم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
در ابتدا و قبل از بیان تراکم فرش 1200 شانه باید با مفهوم تراکم و انواع آن آشنا شوید . منظور از تراکم در فرش ، تعداد گره های بافته شده در میزان معینی از قسمت مشخصی از فرش ماشینی است که در هر مدل محصول متفاوت است .
تراکم عرضی : تراکم عرضی همان شانه فرش است که با محاسبه تعداد گره ها در یک متر از قسمت عرض قالی می توانید به آن دست یابید . برای مثال فرش های 1200 شانه دارای 1200 گره در یک متر عرضی قالی است که در هنگام خرید فرش 1200 شانه می توانید از پشت فرش به راحتی این تعداد را در ابعاد کوچکتر با محاسبه آن شمرده تا از اصل بودن شانه فرش اطمینان حاصل کنید .
تراکم طولی : به تعداد گره های بافته شده در یک متر از قسمت طول فرش گفته می شود که منظور همان تراکم یا تراکم طولی قالی است . در فرش 1200 شانه این تعداد 3600 گره است که صحت این تعداد را می توانید از شمارش گره های طولی در پشت قالی تشخیص دهید . علت نام گذاری فرش 1200 شانه تراکم 3600 نیز به دلیل وجود این تعداد گره ها است .
ویژگی های فرش 1200 شانه تراکم 3600
با پیشرفت صنایع بافندگی فرش مثل ماشین های بافت که از شرکت وندویل کشور بلژیک به کارخانجات بزرگ فرش بافی وارد شده است و با به کارگیری بهترین الیاف بافت بسیار نازک بدون پرز و ضد حساسیت اکریلیک هیت ست شده مقاوم و مستحکم در فرش های جدید ، تولید کنندگان  دست به تولید فرش با شانه و تراکم بالا زدند تا از این طریق نیز پاسخگوی نیاز افراد مختلف باشد . تاثیر تراکم عرضی و طولی بالا در فرش های ماشینی در ظرافت و زیبایی بی نظیر و استحکام بالای قالی ماشینی است که موجب می شود فرش زیبا و مقاوم گردد . تداخل تعداد زیاد گره های نخ خاب در تار و پود قالی فشردگی و استحکام به ریشه ها می دهد و باعث ریز نقشی و ریز بافتی فرش های جدید 1200 شانه می شود . شباهت بافت و فشردگی ریشه ها در فرش 1200 شانه بسیار شبیه به فرش های دستبافت است و به این دلیل به عنوان فرش دستبافگونه از آن نام می برند . به کار گیری طرح فرش دستباف در فرش های جدید شباهت بیش تری به آن داده است که به دلیل قیمت بسیار بالای فرش های دستباف ، اخیرا افراد به خرید فرش های 1200 شانه دستباف گونه روی آورده اند زیرا از قیمت مناسب تری برخوردار است .
کاربرد فرش 1200 شانه تراکم 3600
فرش های 1200 شانه به دلیل برخورداری از ظرافت و زیبایی بالا ، برای مکان های لوکس و مجلل مناسب است . انتخاب این محصول به عنوان فرش پذیرایی یک انتخاب خوب و درخور است ، زیرا پذیرایی محلی است که از رفت و آمد کمتری برخوردار است و فرش های 1200 شانه به دلیل ضخامت بسیار کمی که دارند مناسب برای مکان های کم تردد است زیرا با پاخور شدن بیش از اندازه ، زیبایی و ظرافت خود را از دست می دهد . خرید فرش 1200 شانه برای سالن های مجلل و فاخر ، جلوه و نمای فضا را دو چندان زیبا و خاص خواهد کرد که این دلیلی است برای خاص بودن انواع فرش 1200 شانه 8 رنگ و گل برجسته .
خرید فرش 1200 شانه کاشان
اگر تصمیم به خرید فرش ماشینی 1200 شانه دارید فروشگاه فرش کاشان یک عرضه کننده انواع تراکم فرش 1200 شانه در طرح و رنگ های مختلف ، به عنوان بهترین مرکز فروش فرش 1200 شانه در بین خریداران فرش ماشینی شناخته شده است . این فروشگاه برای عرضه محصولات خود به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کرده است که به دلیل امکان مقایسه انواع طرح ها و دیدن تمامی محصولات به صورت همزمان و صرفه جویی در وقت و هزینه در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، خرید آنلاین فرش 1200 شانه یا به صورت غیر حضوری را بیش تر ترجیح داده و از این طریق پر فروش تر بوده است . ضمانت سلامت و اصالت فرش 1200 شانه با ارائه گارانتی معتبر 10 ساله صورت می پذیرد و ارسال محصولات برای خریداران به صورت رایگان می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه